EMRE FENERBAHÇE’YE GERİ DÖNÜYOR!

0
1117

Fenerbahçe’nin şampiyonluklarında performans ve moral olarak üstün bir rol oynayan Emre belözoğlu’nun tekrar Fenerbahçe’ye döneceği iddiası öne atıldı.

Özellikle 2010-2011 sezonu sonrası Fenerbahçeli taraftarlar tarafından oldukça sevilen Emre’nin diğer takımlar tarafından samimiyeti sorgulanmıştı.Zaman zaman Emre hata yaptı zaman zaman üzerine gereksiz yüklenmeler olmuştu.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında Zokora ile girdiği dialog sonrası ” ırkçılık ” iddiası ile yargılanmıştı.Daha sonra Galatasaray-Fenerbahçe maçında Felipe Melo ile girdiği dialog sonrası Fenerbahçe taraftarı ona sahip çıkmıştı ve sonuna kadar arkandayız mesajı vermişti.

BAŞAKŞEHİR EMRE’YE YARADI!

Emre geçen yıl Fenerbahçe’den sessiz bir şekilde ayrılarak Başakşehir kulübüne imza atmıştı.
Kariyerinde çok zorlu maçlar oynayan Emre Atletico Madrid ile UEFA kupasını da kazanmıştı.Fakat Fenerbahçe ve Yurt dışında sergilediği performansı Başakşehir kulübünde sergileyemedi.
Performans konusunda gerileyen Emre,Başakşehir kulübünde olaylar az olduğu için kendini yenileme fırsatı yakaladı.Fenerbahçedeyken her hareketi olay olan Emre,Başakşehir ekibine imza attıktan sonra neredeyse hiç gündeme gelmedi.

FENERBAHÇEYE MORAL OLACAK!

Vitor Pereira yönetiminde Fenerbahçe şampiyonluğa koşuyor olmasına rağmen oyun tarzı surekli sorgulanıyor.Futbol kariyerinin sonlarında olan Emre’nin çok sevdiği Fenerbahçe kulübüne sportif  direktör olarak geri döneceği konuşuluyor.Sezon başı bu göreve getirilen Terraneo,Fenerbahçe’de tutunamadı.Başkan Aziz Yıldırım’ın kulübü yakından tanıyan ve taraftarın sevdiği birini göreve getireceği iddiası Emre’nin Fenerbahçeye Sportif Direktör olma ihtimalini güçlendirdi.

TARAFTAR NE DÜŞÜNÜYOR?

Emre taraftarın çok sevdiği bir futbolcu.Fenerbahçeden ayrıldığı dönemde taraftarla ilişkisini kesmeyen Emre, taraftarın gözdesi konumunda.

Geçen yıl 4.yıldız mücadelesinde son virajda şampiyonluğu kaybeden Fenerbahçe’de rotasyon kurbanı olan Emre’nin takımdan ayrılışı Fenerbahçe taraftarını çok üzmüştü.Başakşehir’e transferi döneminde Fenerbahçe taraftarı tarafından çeşitli imza kampanyaları düzenlenmişti.

 

Facebook Yorumları

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER